Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Download full New Headway English

Shko poshtė

Download full New Headway English

Mesazh nga mR.Bimi prej Thu Mar 25, 2010 11:52 amDownload: .pdf
sendspace.com k8oxef


New Headway English Course - Intermediate (Student's Book)

Download:
Kodi:
http://www.megaupload.com/?d=UTMBIXH5

New Headway - Intermediate-Workbook with key

Download:
Kodi:
http://www.megaupload.com/?d=2ZYJ2CY3

New Headway - Intermediate (Tests) [ pshtim per teste n`shkoll vall krej testet qitu i ki ]

Download:
Kodi:
http://www.megaupload.com/?d=KR2I7VJO


New Headway Pronunciation - Intermediate

Download:
megaupload.com NPUNP4VM


New Headway advanced - Student's Book

Download:
sendspace.com d12lyoPer hapjen eh librav dueht poseduar Adobe Reader qe se ki na lajmron lol!
avatar
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi