Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ndėrron jetė njeriu mė i shkurtėr nė botė

Shko poshtė

Ndėrron jetė njeriu mė i shkurtėr nė botė

Mesazh nga NoOrA prej Tue Mar 16, 2010 8:57 am
Njeriu mė i shkurtėr nė botė ndėrroi jetė nė moshėn 21-vjeēare nė Romė.
Kinezi He Pingping, 74 centimetra i gjatė, ndėrroi jetė si pasojė e problemeve kardiake. Nė momentin e vdekjes ai ndodhej nė Itali pėr tė marrė pjesė nė njė spektakėl televiziv.

Familja e Pingpingut bėn tė ditur se ai pėrfundoi rritjen nė moshėn 18-vjeēare, ndėrkohė qė njihej botėrisht si njė duhanpirės i rregullt.
NoOrA
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi