Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

KFOR-i e FSK-ja “shkrijnė“ raportet

Shko poshtė

KFOR-i e FSK-ja “shkrijnė“ raportet

Mesazh nga Mc-LiNdY prej Tue Mar 09, 2010 2:56 pm

Prishtinė, 9 mars - Mosmarrėveshjet ndėrmjet KFOR-it dhe institucioneve tė vendit nė lidhje me FSK-nė, duket se kanė pėrfunduar sot, ka raportuar gazeta Express.
Sipas kėsaj gazete, burime shumė tė besueshme thanė sot se pas takimeve intensive ndėrmjet komandantit tė Pėrgjithshėm tė KFOR-it, Markus Bentler dhe zyrtarėve tė lartė tė Qeverisė sė vendit, ėshtė arritur pajtimi qė ngėrēi i katėr ditėve tė fundit tė tejkalohet.
Ende nuk dihen saktė detajet e kėsaj marrėveshje, por merret vesh se shumė shpejt ata do tė lėshojnė njė komunikatė tė pėrbashkėt pėr media.
Nė kėtė komunikatė qė pritet tė nėnshkruhet nga Bentler dhe ministri i FSK-sė, Fehmi Mujota, do tė potencohet vazhdimi i bashkėpunimit sikurse mė parė ndėrmjet KFOR-it dhe FSK-sė.
Mc-LiNdY
Mc-LiNdY
Anėtar/e i/e Rregjistruar
Anėtar/e i/e Rregjistruar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Location : NE“FORUM
Registration date : 24/09/2009

http://WwW.SaM1r.FoRuMoTiOn.CoM

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi