Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Hakerėt serb sulmuan faqen zyrtare tė Presidentit tė Kosovės

Shko poshtė

Hakerėt serb sulmuan faqen zyrtare tė Presidentit tė Kosovės

Mesazh nga NoOrA prej Mon Mar 01, 2010 7:14 amFaqja zyrtare e Presidentit tė Republikės sė Kosovės, dr. Fatmir Sejdiu, (www.president-ksgov.net), mbrėmė mė 28 shkurt 2010, rreth orės 24:00, ėshtė sulmuar nga njė grup hakerėsh serbė. Sipas njė sqarimi tė Zyrės sė Presidentit, nė ballinė tė faqes ishin vendosur simbole tė shtetit serb dhe mbishkrimi "Kosova ėshtė Serbi", si dhe objekte tė kultit nė Republikėn e Kosovės. "Ėshtė duke u punuar pėr tė analizuar formėn nė tė cilėn ėshtė kryer sulmi si pėr ta rikthyer faqen e Presidentit nė gjendjen e mėparshme", thuhet nė fund tė sqarimit. Hakerėt e nėnshkruar serbė si "StRoNIX & TOr3x", nė dy raste kanė shkruar nė qirilicė "Kosova ėshtė Serbi" dhe "Kosovo ist serbien"./kosova/
NoOrA
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hakerėt serb sulmuan faqen zyrtare tė Presidentit tė Kosovės

Mesazh nga fOxEr prej Mon Mar 01, 2010 12:31 pm

Po S`po i mbajn mir Webat Po Lejojn Shum HAPSIRA.. Vende Kur Terportojn.. SQL-jat BUGS-at Nuk po i Mbyllin po i Scanojn Mir Serbet Te Cilet po e Gjejn Ate Menyren per Te HAckuar Kallaj..

Lus te Shqiptaret qe Mirren me WEB SITE..
Qe te Ruhen Gjat Krjimit te web-it qe te mbyllin qdo Hapire ku s`mundet te Deportojm t`lidhen n`MYSQL
fOxEr
fOxEr
Old Legend
Old Legend

Numri i postimeve : 747
Age : 30
Location : C:f0xEr/system/32
Registration date : 01/10/2009

http://Www.Shoqriavirutale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi