Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

City, 150 milionė euro pėr Gerrardin e Torresin

Shko poshtė

City, 150 milionė euro pėr Gerrardin e Torresin

Mesazh nga NoOrA prej Wed Feb 24, 2010 1:12 pm

Krerėt e Manchester Cityt kanė bėrė gati ofertėn pėr dy futbollistėt e Liverpoolit, mesfushorin Steven Gerrard dhe sulmuesin Fernando Torresh, shkruan tė dielėn "News of the World".


Krerėt e Manchester Cityt kanė bėrė gati ofertėn pėr dy futbollistėt e Liverpoolit, mesfushorin Steven Gerrard dhe sulmuesin Fernando Torresh, shkruan tė dielėn "News of the World". Trajneri i Cityt, italiani Roberto Mancini, ėshtė i gatshėm t'i paguajė Liverpoolit njė dėmshpėrblim prej 150 milionė eurosh pėr Gerrardin dhe Torresin. Dyshja e lojtarėve ka kontrata me Liverpoolin deri nė qershorin e vitit 2013./koha/
avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi