Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Tė bėjnė tė suksesshėm

Shko poshtė

Tė bėjnė tė suksesshėm

Mesazh nga NoOrA prej Thu Feb 18, 2010 10:18 am

Qėndro mbrapa vetes duke i dhėnė guxim.
Vullneti i fortė:
Tė shpie nė sukses vullneti i fortė. Ta duash me pasion atė qė synon. Tė mos jetė shkak ana financiare.


Angazhimi: Puna e mundimshme tė shpie nė sukses. Duhet tė ndiesh kėnaqėsi kur angazhohesh shumė e mundohesh.


Pėrsosmėria: Kur mėsyn njė punė, o bėje mirė o lėre fare. Trego pėrpikėri nė kryerjen e punės. Pėrkryerja arrihet me praktikė, vazhdimėsi.


Pėrqendrimi: Kur synon njė punė, pėrqendrohu vetėm nė tė. Mėsymja kėrkon pėrqendrim vetėm nė njė gjė.


Shtytja: Nxite, shtyje veten tėnde:; fizikisht, mendėrisht, e vazhdo duke e shtyrė veten drejt suksesit.


Pa druajtje: Tė mos kesh druajtje, hezitim. Qėndro mbrapa vetes duke i dhėnė guxim.


Familja: Nxit familjen tė tė pėrkrahin. Pėrkrahja e familjes ėshtė e rėndėsishme nė arritjen e suksesit.


Shėrbyes: Ji shėrbyes i mirė. Bėju mirė tė tjerėve, e kėtė bėje me dashuri dhe sinqeritet.


Ideja: Tė kesh ide, tė jesh kreativ. Kėtė e arrin me dėgjim, vrojtim, me kureshtje, pyetje qė zgjidhin probleme; ndėrlidhi me idenė tėnde.


Ngulmi: Duhet tė durosh, tė ngulėsh kėmbė. Duro nė arritjen e objektivit.
avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi