Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kosova feston dyvjetorin e pavarėsisė

Shko poshtė

Kosova feston dyvjetorin e pavarėsisė

Mesazh nga mR.Bimi prej Wed Feb 17, 2010 3:33 amKosova feston dyvjetorin e pavarėsisė
Me rastin e dyvjetorit tė pavarėsisė, Kuvendi i Kosovės, nė orėn 11:00, do tė mbajė sot njė seancė solemne, ku me njė fjalė rasti para deputetėve tė vendit dhe mysafirėve tė ftuar do tė mbajnė: kryeparlametari Jakup Krasniqi, presidenti Fatmir Sejdiu dhe kryeministri Hashim Thaēi.
Po ashtu edhe Komuna e Prishtinės me rastin e dyvjetorit tė pavarėsisė sė Kosovės ka pėrgatitur njė varg aktivitetesh.

Fillimisht nė orėn 10:00 mbahet mbledhja solemne e Asamblesė Komunale tė fėmijėve tė Prishtinės, pėr tė vazhduar mė pas nė orėn 12:00 nė Teatrin Dodona me njė program artistik, tė pėrgatitur nga “Qendra Kulturore e Fėmijėve tė Prishtinės.

Nė orėn 13: 30 nė Bulevardin “Nėna Terezė” do tė mbahet njė program artistik pėr fėmijė, ku do tė marrin pjesė grupet artistike tė fėmijėve dhe tė rinjve tė qytetit.

Nė orėn 14:00 ndėrkaq, nė Stadiumin e qytetit, do tė luhet ndeshja miqėsore e futbollit Kosovė – Shqipėri.

Programi qėndron festiv fillon nė orėn 20:00, nė skenėn e vendosur para Hotel “Iliria”, ku do tė defilojnė solistė dhe grupet tė ndryshme tė muzikės popullore dhe argėtuese.

Programe tė ngjashme kulturore, artistike e sportive janė paraparė tė mbahen edhe nė qytete tė tjera tė Kosovės.
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi