Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Daci uron popullin e Republikės sė Kosovės

Shko poshtė

Daci uron popullin e Republikės sė Kosovės

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 9:48 am

Daci uron popullin e Republikės sė Kosovės


Kryetari i Lidhjes Demokratike tė Dardanisė, akademik
Nexhat Daci uroi popullin e Republikės sė Kosovės me rastin e 2 vjetorit
tė shpalljes sė pavarėsisė.Nė kėtė urim ndėr tė tjera thuhet: “Tė nderuar bashkėqytetarė. Mė lejoni
qė nė cilėsinė e kryetarit tė Lidhjes Demokratike tė Dardanisė t’ua
uroi 2 vjetorin e shpalljes sė pavarėsisė sė vendit tonė, Republika e
Kosovės”.

“Me shpalljen e vendit tonė shtet i pavarur dhe sovran, u arrit ideali
jonė kombėtar me tė cilin dėshmuam para botės dhe kombeve tė lira, se
njeriu me qėndresėn e tij ėshtė mė i fort se guri, nė rast se ideali i
tij ėshtė i drejt dhe i bazuar nė vullnetin e zotit”.

“Qėndresa jonė dhe pėrcaktimi ynė e dėshmuan para botės thėnien e vjetėr
se, vullneti i popullit ėshtė vullnet i zotit”.

“Para vetės si shtet i pavarur, demokratik dhe sovran na presin shumė
sfida, tė cilat duhet ti tejkalojmė me pune dhe me njė udhėheqje tė
denjė, tė cilat do ta ndėrtonin dhe fuqizonin imazhin e shtetit mė tė ri
nė botė, shtetit dhe atdheut tonė tė dashur, Republika e Kosovės’,
pėrfundon mesazhi i liderit tė LDD-sė.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi