Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Sejdiu ngushėlloi Mbretin e Belgjikės, Alberti II

Shko poshtė

Sejdiu ngushėlloi Mbretin e Belgjikės, Alberti II

Mesazh nga *lissa* prej Tue Feb 16, 2010 9:41 am

Sejdiu ngushėlloi Mbretin e Belgjikės, Alberti II


Presidenti i Republikės sė Kosovės, Fatmir Sejdiu i ka
dėrguar njė telegram ngushėllimi Lartmadhėrisė sė Tij, Alberti II, Mbret
i Belgjikės, tė cilit ia ka shprehur ngushėllimet mė tė sinqerta pėr
fatkeqėsinė e djeshme hekurudhore nė qytetin Halle afėr Brukselit, nė tė
cilėn humbėn jetėn 18 persona.“Nė emėr tė popullit dhe tė institucioneve tė Republikės sė Kosovės, ju
shpreh ngushėllimet mė tė sinqerta pėr jetėt e humbura tė 18 qytetarėve
tė vendit tuaj nė fatkeqėsinė tragjike qė ndodhi dje nė qytetin Halle si
pasojė e pėrplasjes sė trenave”, thuhet nė telegramin e presidentit
Sejdiu.

“Lajmi pėr kėtė tragjedi ėshtė pėrjetuar me dhembje tė thellė kudo nė
Kosovė. Ju lus, Lartmadhėria juaj, qė ngushėllimet tona t’ua pėrcillni
edhe familjeve tė viktimave dhe tė gjithė popullit mik belg”.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi