Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Haradinaj nderon dėshmorėt

Shko poshtė

Haradinaj nderon dėshmorėt

Mesazh nga mR.Bimi prej Tue Feb 16, 2010 6:07 amHaradinaj nderon dėshmorėt
Nė prag tė dy vjetorit tė shpalljes sė pavarėsisė sė Kosovės, kryetari i Aleancės pėr Ardhmėrinė e Kosovės Ramush Haradinaj me bashkėpunėtorė, ka nisur rrugėtimin e homazheve tradicional qė kjo parti bėn ēdo vjet tek varrezat dhe shtatorėt e dėshmorėve tė kombit dhe tė figurave politike qė kontribuan pėr lirinė dhe pavarėsinė e Kosovės.
Pasi ka bėrė homazhe tek varri i ish presidentit tė Kosovės, Ibrahim Rugova, Haradinaj ka bėrė homazhe para shtatores sė komandantit tė UĒK-sė, Zahir Pajaziti nė sheshin “Nėna Terezė”.

Ai ka thėnė se kėto homazhe pėr AAK-nė tani janė tradicionale, pėrmes sė cilave dėrgohet mesazhi i nderimit pėr tė gjithė ata qė sakrifikuan pėr pavarėsinė e Kosovės.

Kreu i AAK-sė, i shoqėruar nga nėnkryetari Blerim Shala, nga kėshilltari i tij Steven Schook dhe bashkėpunėtorė tė tjerė kanė bėrė homazhe edhe tek shtatorja e profesorit Fehmi Aganit, para Fakultetit tė Filologjisė si dhe ka bėrė vizitė nė familjen Agani.

Haradinaj do ta vazhdojė rrugėtimin e tij pėr nė Prekazin e komandantit legjendar tė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės Adem Jashari, pėr tė bėrė homazhe tek Jasharajt, ndėrkaq mė pas do tė niset pėr tė bėrė homazhe nė Deēan.
avatar
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi