Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Ferati varroset tė mėrkurėn

Shko poshtė

Ferati varroset tė mėrkurėn

Mesazh nga *lissa* prej Sun Jan 31, 2010 7:25 am

Kėshilli i caktuar pėr varrimin e nėnkryetarit tė
LDK-sė, dhe kryetarit tė Istogut, Fadil Feratit, nė mbledhjen e mbajtur
tė dielėn, ka vendosur orarin pėr nderimet dhe ceremoninė e varrimit tė
tij.E hėnė (01.2.2010):
11.00 – Mbledhje komemorative, Teatri Kombėtar i Kosovės
(Fjalė rasti: Presidenti i republikės: Dr. Fatmir Sejdiu)
09.00 - Hapet “Libri i zisė”, selia qendrore e LDK-sė, kompleksi “Qafa”, Prishtinė

E martė (02.2.2010):
08.20 – Arritja e trupit tė pajetė nė Aeroportin Ndėrkombėtar tė Prishtinė
10.00 - Fillojnė homazhet, Shtėpia e Kulturės, Istog

E mėrkurė (03.2.2010):
10.00 – Homazhe nė Shtėpinė e Kulturės, Istog
15.00 – Mbledhje Komemorative, Shtėpia e Kulturės, Istog
16.00 – Varrimi i z. Fadil Ferati, Varrezat e fshatit Gurrakoc, Istog.

Pas njė sėmundje tė gjatė dhe tė rėndė, Fadil Ferati ka ndėrruar
jetė tė shtunėn nė njė spital nė Gjermani, nė moshėn 50-vjeēare.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi