Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

SHBA-ja nuk heq dorė nga liria e internetit

Shko poshtė

SHBA-ja nuk heq dorė nga liria e internetit

Mesazh nga mR.Bimi prej Fri Jan 29, 2010 2:39 pmSHBA-ja nuk heq dorė nga liria e internetit
Shtetet e Bashkuara tė Amerikės kanė deklaruar se nuk do tė heqin dorė nga veprimet e tyre tė cilat kanė pėr qėllim tė promovojnė lirinė e internetit.

Kjo gjė ėshtė theksuar sė tepėrmi pas pėrleshjeve nė mes tė makinės sė kėrkimit Google dhe qeverisė kineze, pasi qė Google vlerėson se sulmet kompjuterike tė cilat janė kryer ndaj kėsaj kompanie kanė mundur tė bėhen me ndihmėn apo njohurinė e qeverisė sė Kinės.

Pėrfaqėsuesi pėr shtyp i Departamentit Amerikan tė Shtetit Philip Crowley ka deklaruar se SHBA-ja kupton pozicionin ndryshe tė Kinės sa i pėrket kufizimit tė informatave, por ka shtuar se SHBA-ja vlerėson se njė gjė e tillė ėshtė e paqėndrueshme nė shekullin XXI kur kihet parasysh qarkullimi i tanishėm i informatave dhe mjedisi i internetit.
mR.Bimi
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi