Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Xhemati kosovar tubon 80 mijė euro pėr Shkodrėn

Shko poshtė

Xhemati kosovar tubon 80 mijė euro pėr Shkodrėn

Mesazh nga NoOrA prej Sun Jan 24, 2010 6:53 am


Besimtarėt islamė, nėpėr xhamitė e Kosovės, kanė mbledhur 80 mijė euro pėr tė ndihmuar zonat e pėrmbytura nė veriun e Shqipėrisė.

Aksioni ėshtė organizuar nga Kryesia e Bashkėsisė Islame tė Kosovės (BIK), pas faljes sė namazit tė xhumasė, tė premten e kaluar, nėpėr tė gjitha xhamitė e Kosovės.

Zyra e informimit e BIK-ut ka njoftuar nėpėrmes njė komunikate shtypi se parat e tubuara nga ky aksion sė shpejti do t’u dorėzohen autoriteteve tė Shkodrės.

Xhemati i Kosovės me kėtė aksion iu ėshtė bashkuar iniciativave tė shumta qė kanė ndėrmarrė qytetarėt e Kosovės, pėr t’i ndihmuar banorėve e rrethit tė Shkodrės, tė cilėt u dėmtuan nga pėrmbytjet e ujit.
NoOrA
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi