Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Partia e Drejtėsisė vazhdon lobimin nė Lindjen e Mesme

Shko poshtė

Partia e Drejtėsisė vazhdon lobimin nė Lindjen e Mesme

Mesazh nga NoOrA prej Wed Jan 20, 2010 7:15 am

Njė delegacion i Partisė sė Drejtėsisė po qėndrojnė pėr njė vizitė zyrtare nė Kuvajt.


Njė delegacion i Partisė sė Drejtėsisė i pėrbėrė nga kryetari i PD-sė, Dr. Ferid Agani dhe nėnkryetari i PD-sė pėr Marrėdhėnie me Jashtė, Mr. Amir Ahmeti po qėndrojnė pėr njė vizitė zyrtare nė Kuvajt.
Sot nė Parlamentin e Kuvajtit, delegacioni i Partisė sė Drejtėsisė u prit nga kryetari i Komisionit Parlamentar pėr Politikė tė Jashtme, Merzuk El Ganim, nga kryetari i Komisionit Ndėrparlamentar mes Kuvajtit dhe Shqipėrisė, dr. Velid Tabtabai, si dhe me njė numėr tė madh tė paralamentarėve tjerė kuvajtian.
Kryetari i komisionit pėr Politikė tė Jashtme, Z. El Ganim, i premtoi delegacionit tė Partisė sė Drejtėsisė qė nė kohėn mė tė shkurtėr do tė hapin debatin parlamentar pėr Kosovėn dhe komisioni qė ai udhėheqė do t’i dėrgojnė shkresėn Ministrisė sė Punėve tė Jashtme tė Kuvajtit pėr tė njohur sa mė parė pavarėsinė e Kosovės. /zyra per informim e PD.
NoOrA
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi