Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Pavarėsia tė “kalitet” para vendimit tė GJND-sė

Shko poshtė

Pavarėsia tė “kalitet” para vendimit tė GJND-sė

Mesazh nga *lissa* prej Sun Jan 17, 2010 6:26 am

Shtetet fqinje tė Serbisė po bėjnė veprimeve qė tregojnė
se nė qarqet ndėrkombėtare konsiderohet se pavarėsia e Kosovės duhet tė
ēohet deri nė fund, para vendimit tė Gjykatės Ndėrkombėtare tė
Drejtėsisė, vlerėson ish-ambasadori serb nė Francė, Predrag Simic.Nė njė prononcim pėr agjencinė Beta, Simic ka thėnė se kėtė e
dėshmon vendimi i Qeverisė sė Malit tė Zi pėr vendosjen e marrėdhėnieve
diplomatike me Kosovėn, sikur edhe deklarata e sekretarit tė
pėrgjithshėm tė OKB-sė, Ban Ki-moon, se Serbia dhe Kosova duhet ta lėnė
mėnjanė statusin dhe t’i pėrkushtohen bashkėpunimit rajonal.

“Ėshtė evidente qė, Serbia po merr sinjale nga shumė burime - se
duhet rrumbullakuar atė qė ka filluar mė 17 shkurt tė vitit 2008, duke
mos e pritur vendimin e GJND-sė”, ka thėnė ai.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi