Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Pyetje pėr Ju???

Shko poshtė

Pyetje pėr Ju???

Mesazh nga NoOrA prej Sat Jan 09, 2010 1:22 pm

Selam Alejkum...

Kush pergjigjet mund te vazhdoj me nje pyetje...


Qfar e dallon Besimtarin nga JoBesimtari??
avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje pėr Ju???

Mesazh nga addi prej Sat Jan 09, 2010 1:26 pm

Alejkum Selam . Muhamedi s.a.w.s ka then: Besimtarin nga jo besimtari e dallon falja e namazit.
Cila eshte shtylla themelore e Isalmit ?

________________________________________________________________________________
avatar
addi
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 2485
Age : 25
Location : Drenic
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje pėr Ju???

Mesazh nga NoOrA prej Sat Jan 09, 2010 1:43 pm

Shtylla themelore e Islamit eshte Shehadeti.


Meleku i cili ka sjellur shpalljen Muhammedit s.a.w.s quhet...?
avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje pėr Ju???

Mesazh nga addi prej Sat Jan 09, 2010 2:44 pm

Meleku qe e ka sjellu shpalljen e Muhamedit s.a.w.s quhet Xhibili a.s
Cila eshte gjeja me e urryer por e lejuar te All-llahu xhelnehsanuhu?

________________________________________________________________________________
avatar
addi
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 2485
Age : 25
Location : Drenic
Registration date : 22/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje pėr Ju???

Mesazh nga NoOrA prej Sun Jan 10, 2010 3:49 am

Gjeja me e urryer por e lejuar tek All-llahu xh.sh eshte shkurorzimi.


Cili eshte Mekati(Gjynahi)me i madh?
avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pyetje pėr Ju???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi