Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Gjakovė: Pas vrasjes bėn vetėvrasje

Shko poshtė

Gjakovė: Pas vrasjes bėn vetėvrasje

Mesazh nga *lissa* prej Fri Jan 08, 2010 5:55 am

Njė i dyshuar rreth 40 vjeēar nga Gjakova, pasi ka vrarė
njė grua rreth moshės 36 vjeēare, po ashtu nga Gjakova para shtėpisė sė
saj, dyshohet tė ketė bėrė vetėvrasje. Ai kishte lajmėruar policinė se
ėshtė duke shkuar pėr t'u vetėdorėzuar.


Nė afėrsi tė Stacionit Policor tė Gjakovės, dyshohet se ka bėrė
vetėvrasje me armė zjarri (pistoletė) ku edhe ėshtė gjetur trupi i
pajetė i tė dyshuarit. Pas verifikimit tė informatės policia ka gjetur
viktimėn, tė shtrirė para shtėpisė se saj pa shenja jete (tė vdekur).

Vdekjen nė tė dy rastet e ka konfirmuar mjeku i cili ka dalė nė
vendet e ngjarjes. Policia ka konfiskuar armėn (pistoletė) me tė cilėn
dyshohet se ėshtė kryer vepra. Mė urdhėr tė prokurorit trupat e pajetė
janė dėrguar nė Institutin e Mjekėsisė Ligjore pėr obduksion.
*lissa*
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi