Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Afėr 500 trupa tė shqiptarėve tė varrosur nė Rudnicė?

Shko poshtė

Afėr 500 trupa tė shqiptarėve tė varrosur nė Rudnicė?

Mesazh nga *lissa* prej Thu Jan 07, 2010 9:20 am

Nė zonėn kufitare ndėrmjet Kosovės dhe Serbisė nė vendin
e quajtur Rudnicė dyshohet pėr njė varrezė masive tė shqiptarėve tė
vrarė gjatė luftės nė territorin e Drenicės.Burime ndėrkombėtare i kanė thėnė “Kohės Ditore” se nė kėtė vend
janė dy varreza masive tė shqiptarėve tė Kosovės - nė njėrėn janė tė
varrosur nga 250-300 kufoma, ndėrsa pėrbri saj nė varrezėn tjetėr janė
tė varrosur rreth 150 kufoma tė tjera.

Ky burim ka specifikuar se kufomat nė kėtė varrezė janė nga disa
fshatra tė Drenasit dhe tė disa fshatrave tė tjera tė Skenderajt. Por
askush prej zyrtarėve relevantė nuk ka mundur ta konfirmojė njė gjė tė
tillė.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi