Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Mesic flet nė seancėn solemne tė Kuvendit tė Kosovės

Shko poshtė

Mesic flet nė seancėn solemne tė Kuvendit tė Kosovės

Mesazh nga *lissa* prej Thu Jan 07, 2010 9:17 am

Kuvendi i Republikės sė Kosovės, nesėr mė 8 janar do tė
mbajė njė seancė solemne nė shenjė respekti pėr mikun e Kosovės,
presidentin kroat, Stipe Mesic, nė kuadėr tė vizitės zyrtare nė vendin
tonė, thuhet nė njė njoftim tė Parlamentit tė Kosovės.Me njė fjalė rasti deputetėve do t'u drejtohet Presidenti i
Kroacisė, Stipe Mesic. Presidenti Mesic paraprakisht do tė ketė njė
takim me kryetarin e Kuvendit e Kuvendit tė Kosovės Jakup Krasniqi.

Po ashtu Mesic do tė shpallet edhe Qytetar Nderi i Prishtinės si dhe
do tė nderohet me "Medaljen e Pavarėsisė" nga Presidenti i Kosovės.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi