Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Pukė: 17 fshatra pa energji, bora izolon komunat e thella

Shko poshtė

Pukė: 17 fshatra pa energji, bora izolon komunat e thella

Mesazh nga *lissa* prej Wed Jan 06, 2010 5:45 am

Nė veri dhe verilindje tė Shqipėrisė, reshjet e borės
kanė krijuar vėshtirėsi, pėr shkak tė ngricave dhe temperaturave tė
ulėta. Komunat e thella malore vazhdojnė tė jenė tė bllokuara.Nė Pukė 17 fshatra kanė mbetur pa energji elektrike si pasojė e
dėmtimit tė shtyllave elektrike tė tensionit tė mesėm. Dėmtimi ka
ardhur nga ngricat qė kanė pėrfshirė kėto ditė zonėn.

Policia rrugore informon se mbetet problematik aksi Qafė Mali-
Fierzė. Qarkullimi nė kėtė aks ėshtė i domosdoshėm me zinxhirė. Brenda
nė qytetin e Pukės ngricat kanė dėmtuar dhe njė sėrė pemėsh dekorative.

Nė Kukės pavarėsisht ndėrprerjes sė reshjeve tė borės qė prej
pasdites sė djeshme, mbetet tė bllokuara komunat Arrėn, Zapod, Grykėcaj
dhe Topojan.

Vėshtirėsi qarkullimi kanė patur akset Kukės-Shishtavec dhe
Kukės-Bushtricė ku po punohet me borėpastruese, ndėrsa energjia
elektrike ėshtė rikthyer.

Nė Dibėr rezultojnė tė bllokuara nga reshjet e borės, aktualisht
kanė pushuar, komuna Lurė dhe Kalaja e Dodė ku trashėsia arrin deri ne
50 centimetra dhe disa fshatra nė Zercan e Ostren. /Balkanweb/
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi