Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Panasonic Lumix DMC-ZS3

Shko poshtė

Panasonic Lumix DMC-ZS3

Mesazh nga blina-- prej Sat Dec 26, 2009 4:35 am

Panasonic Lumix DMC-ZS3


Kompania Panasonic ka paraqitur fotoaparatin e vet mė tė ri digjital prej 10.1 megapikselash tė emėruar Lumix DMC-ZS3.Kėtė
fotoaparat e karakterizon rezolucioni prej 10.1 megapikselash i cili
incizon mjaft detaje sa qė mund tė shtypni fotografi tė madhėsisė sė
posterit “pa miza”.
Ky model gjithashtu ėshtė i pajisur me zoomin optik 12x si dhe me
thjerrėzat 25 milimetėrshe tė kėndit tė gjerė. Fotoaparati pėr ruajtje
tė fotografive pėrdorė kartelat e memories SD/SDHC tė cilat nuk janė tė
pėrfshira nė kutinė e shitjes.

Lumix DMC-ZS3 mund tė incizojė video me definicion tė lartė nė formatin AVCHD Lite si dhe ka opsionin pėr njohjen e fytyrės – face detection.
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi