Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Paraqitet kompjuteri tablet nga Apple?

Shko poshtė

Paraqitet kompjuteri tablet nga Apple?

Mesazh nga blina-- prej Sat Dec 26, 2009 4:32 am

Paraqitet kompjuteri tablet nga Apple?


Apple
supozohet se ka rezervuar njė hapėsirė nė San Francisco tė Shteteve tė
Bashkuara pėr ngjarjen nė tė cilėn do tė duhej tė paraqitej produkti mė
i ri i i madh i kėsaj kompanie, raporton gazeta “The Financial Times”.Qendra
e konferencave “Yerba Buena Center” ėshtė rezervuar pėr tė martėn, 26
janar, nė mėnyrė qė tė nė tė organizohet njė ngjarje e Apple. Ky
paralajmėrim sėrish ka nxitur thashethemet pėr kompjuterin tablet tė
Apple i cili do tė na duhej tė na paraqitej atje.

Supozohet se Apple u ka bėrė kėrkesė njė grupi tė pėrzgjedhur tė
programuesve kompjuterik qė tė zhvillojnė aplikacione pėr iPhone e iPod
qė tė pėrshtatin aplikacionet e tyre pėr pajisje me ekrane mė tė mėdha.


Si gjithmonė, Apple ka refuzuar tė komentojė thashethemet pėr produktet e saja tė radhės.
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi