Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Bing prej tani edhe nė iPhone e iPod Touch

Shko poshtė

Bing prej tani edhe nė iPhone e iPod Touch

Mesazh nga *lissa* prej Mon Dec 21, 2009 11:33 am

Microsofti amerikan ka integruar makinėn e vet tė
kėrkimit Bing nė dy pajisjet e adhuruara tė kompanisė Apple, iPhone e
iPod, si aplikacion pa pagesė.Kompania mė e madhe softuerike nė kėtė mėnyrė dėshiron qė sa mė mirė
tė promovojė makinėn e vet tė re tė kėrkimit Bing, e cila mund tė
shkarkohet falas me anė tė dyqanit online AppStore pėr aplikacione,
njoftojė mediet botėrore.

Versioni i Bing pėr iPhone ka funksione kėrkimi tė cilat thjeshtojnė
pėrdorimin e saj. Ato mundėsojnė qė kėrkimet tė bėhen me tekst,
fotografi apo zė, por vetėm nė gjuhėn angleze.

Aplikacioni pėrmban edhe funksionin Bing Maps, i cili ofron informata dhe shėrbime qė lidhen me gjeolokalizim.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi