Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

YouTube miraton model tė parapagimit

Shko poshtė

YouTube miraton model tė parapagimit

Mesazh nga blina-- prej Mon Dec 21, 2009 6:19 am

YouTube miraton model tė parapagimit


Me video
tregun online dominon definitivisht YouTube. Ky shėrbim i cili ėshtė
nėn posedim ė kompanisė Google mund tė llogaris nė monopol tė plotė
posaēėrisht kur bėhet fjalė pėr pėrqindjen e vizitorėve tė cilėt e
frekuentojnė atė, megjithatė nuk arrin tė gjenerojė asnjė lloj profiti
nga baza e tij jashtėzakonisht e madhe

Google e YouTube kanė tentuar qė tė realizojnė profitin e tyre me
anė tė reklamave dhe duke arritur marrėveshje me studiot filmike dhe
rrjetet televizive pėr tė siguruar pėrmbajtje profesionale.

Megjithatė, YouTube ėshtė duke menduar pėr instalimin e njė lloj tė
parapagimit tė cilin pėrdoruesit do tė duhet tė bėjnė nėse dėshirojnė
tė shohin emisione televizive dhe filma me metrazh tė gjatė, derisa
pėrmbajtjet tjera tė gjeneruara nga pėrdoruesit edhe me tutje do tė
janė pa pagesė.

Postuar: 10:43 / 21 Dhjetor 2009 | RSS
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi