Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Hakerat rrėzojnė Twitterin

Shko poshtė

Hakerat rrėzojnė Twitterin

Mesazh nga blina-- prej Mon Dec 21, 2009 6:16 am

Hakerat rrėzojnė Twitterin


Rrjeti online pėr
shoqėrim Twitter ka qenė i ēaktivizuar tė premten nė mėngjes pas sulmit
tė hakerėve tė cilėt kanė pohuar se janė tė lidhur me Iranin.Nė faqen e statusit tė Twitter gjatė asaj kohe ka qenė e vendosur
porosia se inxhinierėt e kėtij shėrbimi po punonin nė kthimin e
funksioneve tė kėtij shėrbimi dhe se informatat do tė janė nė
dispozicion kur tė vėrtetohen arsyet e ndėrprerjes.

Informatat e mėvonshme nga ky shėrbim pėr mikroblogje kanė treguar
se hakerėt kanė sulmuar elementet e Domain Name Service (DNS).

Hakerėt kanė arritur ta bėjnė kėtė faqe jofunksionale prandaj tė
gjitha ata qė kanė tentuar t’i qasen Twitterit tė premten nė mėngjes
kanė mundur vetėm tė shohin informatėn se faqja ėshtė rrėzuar nga grupi
i cili veten e quan Iranian Cyber Army.

Postuar: 12:30 / 21 Dhjetor 2009 | RSS
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Hakerat rrėzojnė Twitterin

Mesazh nga fOxEr prej Tue Jan 05, 2010 11:16 am

Nuk Mendoj qe ka Nje Siguri t`madhe ky TWITTER Per Kete arsyje edhe rrxojn ?

Nuk ka nje Sigurim t`mire..

S`ju vyn Shum Hakerav e Sidomos Ketyre te jashtit..

E Presin Nje gabim nga Webmaster-at Per ta dd0s
Apo te gjejn me IP te Njejt..

Hajde Shendet e para Smile
avatar
fOxEr
Old Legend
Old Legend

Numri i postimeve : 747
Age : 30
Location : C:f0xEr/system/32
Registration date : 01/10/2009

http://Www.Shoqriavirutale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi