Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

NBA: Mavericks mposhtin Cavaliers edhe pa Nowitzkin

Shko poshtė

NBA: Mavericks mposhtin Cavaliers edhe pa Nowitzkin

Mesazh nga blina-- prej Mon Dec 21, 2009 6:04 am

NBA: Mavericks mposhtin Cavaliers edhe pa Nowitzkin


Dallas
Mavericks i ka bėrė ballė mungesės sė yllit Dirk Nowitzki pėr tė
mposhtur Cleveland Cavaliers me rezultat 102-95 nė takimin e liderėve
tė divizionit Jugperėndimor.Tim Thomas, i cili filloi nė vend tė Nowitzkit, shėnoi 22 pikė dhe
Jason Terry 19 pėr Mavericks, tė cilėt i dhanė fund serisė prej pesė
fitoreve radhazi tė Cleveland.

LeBron James, ishte shėnuesi mė i mirė pėr Cavaliers pa 25 pikė, ndėrsa Delonte West shėnoi 18

.
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi