Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Hendbollisti Flamur Salihu - Sportist i vitit 2009

Shko poshtė

Hendbollisti Flamur Salihu - Sportist i vitit 2009

Mesazh nga d.jeta prej Sun Dec 20, 2009 2:58 am

Hendbollisti Flamur Salihu - Sportist i vitit 2009


Hendbollisti Flamur Salihu - Sportist I vittit 2009

Volejbollistja Vildane Jashari u shpall sportistja e dekadės nė Ferizaj

Drejtoria pėr Kulurė Rini dhe Sport nė Ferizajt kanė shpallur njėmbėdhjet sportistėt mė tė sukseshėm tė vitit, sportistin mė tė dalluar dhe

sportistin me rezultatet mė tė mira tė dekadės.

Sportist i vitit nė Ferizaj, pėr tė dytėn herė epitetin e sportitstit tė vitit e ka merituar hendbollisti I Kastriotit Flamur Salihu, pėrderisa volejbollistja Vildane Jashari mori epitein e sportistės sė dekadės nė komunėn e Ferizajt..
Ndėrkaq, dhjetė sportistėt e tjerė mė tė dalluar nė Ferizaj, gjatė vitit, janė: Shpresa Azemi (volejbolliste), Bardhyl Abazi (hendbollist), Isuf Misini (ēiklist), Burim Ēerkini, (futbollist), Armend Jashari (basketbollist), Vlora Jashari (hendbolliste), Fitore Kadriu (basketbolliste), Hajriz Elezi (volejbollist), Armira Baliaj (futbollist), Xhevat Asllani, (bodybilder) dhe Kujtim Marevci (peshkatar).

Pushtetarėt ferizajas kanė pėrshėndetur sportistėt e merituar, ndėrsa janė zotuar se do tė jenė fuqishėm nė mbėshtetje tė tyre.
Hendbollisti Flamur Salihu ka thėnė se ėshtė I nderuar me kėtė ēmim qė merr pėr tė dytėn herė nė Ferizaj.

“Ndonėse nuk e kam pritur tė shpallem edhe njė herė sportiest i vitit nė Ferizaj. Me bindje se nė ketė komunė ka shumė sportistė tė dalluar nga tė gjitha disiplinat, megjithate ndjehem i nderuar pėr ketė cmim, tė cilin ua dedikojė edhe gjithė kolegėve tė mi nga “kluni i zemrės” Kastrioti”, i cili kujtojė kultivon vlera kulminate tė kėtij sporti nė Kosovė”, ėshtė shprehur Flamur Salihu, sportist i vitit 2009 nė Ferizaj.

Kėshilli professional ka vecuar edhe ekipet mė tė dalluara, trajnerėt, gjyqtarėt, pedagogėt, dhe sportistėt e moshave mė tė reja, tė cilėt janė nderuar me mirėnjohje, kupa dhe diploma.
avatar
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi