Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Shtatė persona arrestohen lidhur me rastin Tisa

Shko poshtė

Shtatė persona arrestohen lidhur me rastin Tisa

Mesazh nga mR.Bimi prej Wed Dec 16, 2009 7:23 amShtatė persona arrestohen lidhur me rastin Tisa
Tre persona janė arrestuar nė lidhje me tė ashtuquajturin “Rasti Tisa i trafikimit me njerėz”, me urdhėr arrest tė lėshuar nga gjykatėsi pėr procedurė paraprake i EULEX-it.

Lidhur me rastin Tisa, siē thuhet nė njė komunikatė tė EULEX-it, edhe katėr persona tė tjerė janė nė arrest tė pėrkohshėm tė autorizuar nga Prokurori special i EULEX-it.

Arrestimet janė kryer nga Policia e Kosovės.

Personat janė marrė nė paraburgim pas njė serie operacionesh nė mėngjesin e sė mėrkurės. Operacionet janė zhvilluar nė komunat e Vitisė, Gjakovės, Podujevės, Gjilanit dhe Prishtinės.

Pėr momentin, katėr tė dyshuarit qė janė nė arrest tė pėrkohshėm me kėrkesėn e Prokurorit special tė EULEX-it, janė duke u marrė nė pyetje me mundėsi qė gjykatėsi pėr procedurė paraprake i EULEX-it tė urdhėroj masėn e paraburgimit.
avatar
mR.Bimi
Dr3nicak
Dr3nicak

Numri i postimeve : 6029
Age : 26
Location : n`FaQet e nJe fLeToRe
Registration date : 19/07/2009

http://wWw.ShoqriaVirtuale.NET

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi