Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

MSI X-Slim X350

Shko poshtė

MSI X-Slim X350

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 15, 2009 4:12 am

MSI X-Slim X350


Laptopi i ri i kompanisė MSI me
shenjėn dalluese X-Slim X350 pėrveē specifikave mė tė mira me vete
sjell edhe shtėpizėn e pėrpunuar nė mėnyrė mė kualitative.


MSI ka paraqitur ultra-laptopin e ri nė linjėn e vet X-Slim. Laptopi
edhe mė tutje ėshtė i bazuar nė arkitekturėn CULV tė kompanisė Intel,
mirėpo shtėpiza ėshtė pėrpunuar nga legura e magnezit me gravura
laserike. Pesha e tij ėshtė 1.5 kilogramė, trashėsia diē mė e vogėl se
2.5 centimetra, gjersa bateria ofron deri nė nėntė orė autonomi pune.

Pos ekrani me diagonale 13.4 inē ėshtė integruar edhe grafika e GMA
4500MHD e Intel, maksimalisht 2 GB RAM dhe disku prej 320,
respektivisht 500-gigabajt.

Laptopi do tė shitet me Windoės 7 Home Premium, e ēmimi nuk ėshtė bėrė i njohur.
Postuar: 10:40 / 15 Dhjetor 2009 | RSS
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi