Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

NBA: Magic fitojnė me ndihmėn e Carter

Shko poshtė

NBA: Magic fitojnė me ndihmėn e Carter

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 15, 2009 3:55 am

NBA: Magic fitojnė me ndihmėn e Carter


Orlando Magic kanė shkėlqyer nė fund tė ndeshjes pėr tė mposhtur Indiana Pacers me rezultat 106-98.Vince Carter shėnoi pikėt mė tė larta nė ndeshje, 28, derisa Dwight
Howard shpėrtheu me 21 pikė dhe 23 kėrcime pėr Magic qė pėrmbysėn
rezultatin duke shėnuar 12-2 nė minutat e fundit tė ndeshjes, qė ia
sollėn edhe fitoren kėtij ekipi.

Mike Dunleavy shėnoi 26 pikė pėr Pacers, tė cilėt kėtė sezon kanė tetė
fitore dhe 14 humbje. Orlando Magic ēon nė 18 numrin e fitoreve kėtė
sezon, pėrkundėr 6 humbjeve./
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi