Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Dy tė vdekur nga pėrplasja e veturave

Shko poshtė

Dy tė vdekur nga pėrplasja e veturave

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 15, 2009 3:44 am

Dy tė vdekur nga pėrplasja e veturave


Nė njė
aksident tė rėndė trafiku tė hėnėn nė mėngjes ka vdekur vozitėsi i
automjetit njė 42 vjeēar si dhe bashkudhėtari i tij 44 vjeēar, ndėrsa
lėndime tė rėnda trupore kanė pėsuar edhe dy bashkudhėtarė. Tė
lėnduarit fillimisht janė dėrguar nė Qendrėn Emergjente nė Gjilan e
pastaj nė QKUK nė Prishtinė.Policia e Gjilanit thotė se aksidenti ka ndodhur rreth orės 07:20 nė
rrugėn magjistrale Gjilan-Ferizaj nė mes tė fshatrave Partesh dhe
Budrik e epėrme.

Vozitėsja e veturės sė markės Golf II me targa vendore, V.E. 25 vjeēare
me vendbanim nė Gjilan, duke e drejtuar automjetin nė fjalė nė
drejtimin Gjilan-Ferizaj, me tė mbėrritur nė mes tė fshatrave Partesh
dhe Budrik e Epėrme, pėrplaset direkt me automjetin "Renault", po ashtu
me targa vendore, nė tė cilin ndodheshin katėr persona dhe vinin nga
drejtimi i kundėrt.

Mjeku kujdestar ka konstatuar se si pasojė e kėtij aksidenti nga
lėndimet e marra nė vendin e ngjarjes kanė vdekur vozitėsi i automjetit
"Renault" 42 vjeēar si dhe bashkudhėtari i tij 44 vjeēar, ndėrsa
lėndime tė rėnda trupore pėsojnė edhe dy bashkudhėtarė qė ndodheshin me
ta.

Nė vendin e ngjarjes ka dalė edhe prokurorit i Qarkut dhe me urdhėr tij
kufomat janė dėrguar nė Institutin e Mjekėsisė Ligjore nė Prishtinė.
Hetimet rreth kėtij rasti tė rėndė fatal ėshtė duke i zhvilluar njėsia
e veēantė pėr hetimin e aksidenteve nga Trafiku Rajonal i Gjilanit.
/qik/
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi