Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Gashi priti zėvendėsministren e Jashtme tė Norvegjisė

Shko poshtė

Gashi priti zėvendėsministren e Jashtme tė Norvegjisė

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 15, 2009 3:42 am

Gashi priti zėvendėsministren e Jashtme tė Norvegjisė


Ministri
i Shėndetėsisė, Alush Gashi, priti sot zėvendėsministren e Jashtme tė
Norvegjisė, Elisabeth Walaas dhe ambasadorin e Norvegjisė pėr Kosovė e
Shqipėri, Johan Kvale.Nė kėtė takim, ministri Gashi ka falėnderuar zėvendėsministren e
Jashtme tė Norvegjisė pėr mbėshtetjen qė shteti i saj i ka dhėnė
Kosovės si nė konsolidimin e demokracisė, ashtu edhe nė fushėn e
shėndetėsisė.

Bashkėbiseduesit e kanė vlerėsuar si pozitiv procesin zgjedhor nė
Kosovė, ndėrkohė qė janė angazhuar pėr thellimin e bashkėpunimit midis
dy shteteve nė fushėn e shėndetėsisė.

Walaas, njė ditė mė parė ėshtė pritur nga presidenti i shtetit Fatmir
Sejdiu, kurse gjatė ditės sė sotme, ajo, bashkė me ministrin Gashi dhe
ambasadorin Kvale, do tė merr pjesė nė pėrurimin e degėve kirurgjike nė
Spitalin Rajonal tė Mitrovicės, njė investim ky i pėrbashkėt i Qeverisė
sė Norvegjisė dhe Ministrisė sė Shėndetėsisė tė Republikės sė Kosovės
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi