Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

NBA: Cavaliers fitojnė ndaj Thunder

Shko poshtė

NBA: Cavaliers fitojnė ndaj Thunder

Mesazh nga blina-- prej Mon Dec 14, 2009 6:14 amNBA: Cavaliers fitojnė ndaj Thunder

LeBron James ka shėnuar
pikėt mė tė larta tė sezonit, 44, pėr tė ndihmuar Cleveland Cavaliers tė
shėnojnė fitore me rezultat 102-89 ndaj Oklahoma City Thunder.Njė mori aksionesh qė rezultuan me 14-0 nė ēerekun e katėrt, tė pėrfunduara nga
James dhe Mo Williams, pėrmbysėn rezultatin pėr Cavaliers, tė cilėn ishin nė
disavantazh prej tetė pikėsh nė pjesėn e parė (ēerekun e dytė).

Me
fitoren e sotme Cavaliers vazhdojnė kryesimin nė tabelėn e Divizionit tė Qendrės
me 17 fitore dhe 7 humbje. Te Oklahoma City, tė cilėt kanė 12 fitore dhe 10
humbje, Kevin Durant ishte shėnuesi mė i mirė me 29 pikė./
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi