Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

F1: Lotus konfirmon Kovalainen dhe Trullin

Shko poshtė

F1: Lotus konfirmon Kovalainen dhe Trullin

Mesazh nga blina-- prej Mon Dec 14, 2009 6:12 amF1: Lotus konfirmon Kovalainen dhe Trullin

Italiani Jarno
Trulli dhe finlandezi Heikki Kovalainen do tė garojnė pėr Lotus nė sezonin e
vitit 2010 nė Formula 1, ka zbuluar ekipi me seli nė Malejzi.Ish-ngasėsi i Toyota dhe Renault, Trulli, vazhdimisht ėshtė lidhur me njė
transferim te skuteria e re e Formula 1, derisa Kovalainen ėshtė detyruar tė
bėjė lėvizje pasi ėshtė zėvendėsuar nė McLaren nga kampioni nė fuqi, Jenson
Button.

“Trulli do tė na sjellė njė pėrvojė tė madhe pėr tė zhvilluar
ekipin dhe Heikki ėshtė njė ngasės i ri, por ka njė pėrvojė fenomenale, andaj
mendoj se kemi dy ngasės fantastik nė ekip”, ka thėnė drejtori i skuterisė sė re
tė Formula 1, Tony Fernandes
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi