Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Firefox Mobile deri nė fund tė vitit

Shko poshtė

Firefox Mobile deri nė fund tė vitit

Mesazh nga blina-- prej Mon Dec 14, 2009 5:00 amFirefox Mobile deri nė fund tė vitit

Mozilla ka njoftuar se
versioni mobil i shfletuesit tė saj tė internetit do tė ofrohet deri nė fund tė
kėtij viti.


Mozilla e ka paralajmėruar shfletuesin Firefox Mobile dhe atė pėr shumė
shpejt. Versioni pėrfundimtar i kėtij shfletuesi do tė duhej tė paraqitej para
Vitit tė Ri, derisa versioni release candidate qysh nė fund tė javės sė
ardhshme.
Firefox nė versionin mobil para sė gjithash do tė paraqitet pėr platformėn
Maemo nė tė cilėn ėshtė e bazuar celulari Nokia N900.
Versioni pėr Windows Mobile do tė duhej tė kryhet gjatė vitit tė ardhshėm, e
versioni pėr Android gjithashtu ėshtė nė pėrpunim e sipėr, porosisin nga
Mozilla.
Nėse Apple nuk lėshon pe, nė tė cilėn gjė dyshojmė se do tė ndodhė, Firefox
Mobile pėr iPhone sigurisht nuk do ta shohim kurrė.
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi