Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Vjen Nokia Ovi Store 2.0

Shko poshtė

Vjen Nokia Ovi Store 2.0

Mesazh nga blina-- prej Mon Dec 14, 2009 4:57 amVjen Nokia Ovi Store 2.0

Nokia ka paralajmėruar ripėrtėritjen e
shėrbimit tė vet pėr shpėrndarjen e aplikacioneve dhe pėrmbajtjeve tjera pėr
telefona celularė .Edhe pse Ovi Store numėron njė milionė shkarkime nė ditė, nė Nokia pranojnė se
ridizajnimi megjithatė ėshtė i duhur. Pėr mė shumė, zėvendėspresidenti i
kompanisė George Linardos ka deklaruar se Ovi Store do tė bėhet “nga
zeroja”.

Versioni i ri i shėrbimit tė Nokias pėr shpėrndarjen e
aplikacioneve dhe pėrmbajtjeve tjera pėr celularė sėrish do tė lėshohet nė
qarkullim nė pranverėn e vitit tė ardhshėm. Pėrmirėsimet kryesore tė cilat
versioni i ri do t’i pėrmbajė kanė tė bėjnė me shpejtėsinė, konfigurimin dhe
besueshmėrinė.

Sipas Linardos, versioni aktual i Ovi Store edhe ashtu
ishte menduar si i pėrkohshėm, nė kohėn e shkurtėr kur Nokia ėshtė dashur tė
konsolidojė tė gjitha shėrbimet tė cilat i ka ofruar
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi