Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Zeqir Dabinovci sėrish zgjedhet kryetar i Klubit tė Aeronautikės”Kastrioti”nga Ferizaj

Shko poshtė

Zeqir Dabinovci sėrish zgjedhet kryetar i Klubit tė Aeronautikės”Kastrioti”nga Ferizaj

Mesazh nga d.jeta prej Mon Dec 14, 2009 3:53 am

Zeqir Dabinovci sėrish zgjedhet kryetar i Klubit tė Aeronautikės”Kastrioti”nga Ferizaj


Klubi i Aeronautikės”Kastrioti”nga Ferizaj tė shtunėn mbajti Kuvendin Zgjedhor.Edhe pėr katėr vitet e ardhshme Kuvendi i kėtij klubi ia besoi postin e kryetarit Zeqir Dabinovcit,i cili ishte edhe kryetar i deritanishėm.Nė kėtė Kuvend ishin pjesėmarrės 21 delegatė si dhe krerėt e Federatės sė Aeronautikės sė Kosovės si dhe pėrgjegjėsi pėr sport i Ferizajt,Bashkim Haxhimusa.Kryetari i rizgjedhur Zeqir Dabinovci tha se me punėn qė do ta bėjė nė kėtė mandat do ta arsyetojė besimin qė i ėshtė dhėnė.

Ndėrsa edhe kryetari i Federatės sė Aeronautikės sė Kosovės,Ali Aliu tha se Klubi i Aeronautikės”Kastrioti”ėshtė klubi mė i suksesshėm nė Kosovė dhe njėherit mė i organizuari.

Ndryshe,Klubi i Aeronautikės”Kastrioti”nga Ferizaj ėshtė fitues i Kupės sė Kosovės pėr vitin 2009.
avatar
d.jeta
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1795
Location : n'FeRizAj
Registration date : 24/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi