Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Gjithqka rreth rastit Bllaca{cd,shkrime & deklarata me video}

Shko poshtė

Gjithqka rreth rastit Bllaca{cd,shkrime & deklarata me video}

Mesazh nga shkelq1m prej Thu Dec 10, 2009 3:27 pm

CD-ja komplet e deklarimit te z.Nazim Bllaca
Deklarat e par ne kuvendin e kosoves nga dhe fillon e ter kjo "Histori"!...

Video 1.HD

Video 2.HD

Video 3.HD

Video 4.HD

Audio Inqizim me titrat

Nazim Bllaca dhe Shpresim Uka bised telefonike!
avatar
shkelq1m
SpameR
SpameR

Numri i postimeve : 918
Age : 26
Location : Smundem te jem online per 1 muj me falni t`gjith.arsyja:per disa arsye personale :(
Registration date : 02/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi