Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

iPodi mė i shtrenjtė nė botė

Shko poshtė

iPodi mė i shtrenjtė nė botė

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 08, 2009 3:46 am

iPodi mė i shtrenjtė nė botė

Pajisja mė e shtrenjtė zyrtare iPod Touch nė botė kushton 233.000 dollarė, derisa ajo ėshtė e dekoruar me 170 gramė ari dhe lloj-lloj diamantesh.Pasi qė javėn e kaluar e ka paraqitur pajisjen iPhone 3GS tė dekoruar me diamante me ēmim prej mė tepėr se tre milionė dollarė, kėsaj radhe dizajnuesi britanik Stuart Hughes "i ėshtė gjuajtur nė qafė” pajisjes iPod Touch.
Nė dekorimin e pajisjes janė shpenzuar 170 gramė ari, 300 diamante tė vendosur nė kornizėn e pajisjes, 53 nė prapavijė e dekorojnė logon e artė tė Apple prej 21 gramė, derisa butoni home pos 12 diamanteve pėrmban edhe njė diamant rozė prej 2.1 karatėsh.
Ēmimi i iPod Supreme kushton “vetėm” 233.000 dollarė. Numri i tyre ėshtė kufizuar nė tre – prandaj ngutuni nėse doni ta keni.
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi