Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Edicioni i fundit i VW Beetle

Shko poshtė

Edicioni i fundit i VW Beetle

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 08, 2009 3:40 am

Edicioni i fundit i VW Beetle

“Breshka” e ringjallur e Volkswagen nė treg ėshtė mė shumė se njė dekadė, e para se ta dėrgojnė pėr herė tė fundit nė “garazh” nė pėrgatitje e sipėr ėshtė edicioni final i versioneve kupe dhe kabriolet.


Nė pranverėn e vitit tė ardhshėm nė treg do tė dalin 1.500 njėsi kupe dhe po aq kabrioletė si pjesė e fundit tė prodhimit tė kėtij modeli.
Edicioni “Final Editions” do tė ketė ngjyrė tė veēantė tė kaltėr me kulm tė zi tek kupeja, derisa versioni kabriolet do tė ketė dy ngjyra bardhekaltėr dhe kulm tė bardhė.
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi