Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Nokia 2710 Navigation Edition

Shko poshtė

Nokia 2710 Navigation Edition

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 08, 2009 3:38 am

Nokia 2710 Navigation Edition

Pajisja mė e re e segmentit tė ulėt tė Nokias do tė shitet me ēmim tė pėrshtatshėm, e do tė ofroj navigacion GPS.Nokia 2710 Navigation Edition ėshtė pjesėtari mė i ri i segmentit tė ulėt tė celularėve tė Nokias. Modeli, paksa ēuditshėm pėr kėtė rang tė ēmimeve, sjell navigacion GPS dhe busulle digjitale.

Gjithashtu, ky celular shitet me softuerin Nokia Maps me udhėzimet “turn-by-turn”, bartės dhe mbushės pėr automjet.

Dimensionet e pajisjes janė 111 x 45.7 x 13.7 milimetra, e peshon 87 gramė. Ėshtė integruar edhe ekrani 2.2-inēėsh me rezolucion prej 240 x 320 pikselash, kamera 2-megapikselėshe, FM radio e Bluetooth, pėrderisa nė paketėn e tij ėshtė pėrfshirė edhe kartela e memories me kapacitet prej 2 GB. Kohėzgjatja e baterisė ėshtė deklaruar nė 18 orė nė pritje, respektivisht nė katėr orė e 20 minuta bisedė.

Ēmimi i rekomanduar i shitjes pėr tregun evropian ėshtė 110 euro, e nė shitje do tė gjendet nė tremujorin e dytė tė vitit tė ardhshėm.
avatar
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi