Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

NBA: Iverson dėshton tė shkėlqejė nė rikthim

Shko poshtė

NBA: Iverson dėshton tė shkėlqejė nė rikthim

Mesazh nga blina-- prej Tue Dec 08, 2009 3:06 am

NBA: Iverson dėshton tė shkėlqejė nė rikthim

Allen Iverson ka marrė njė ‘mikpritje tė ngrohtė’ nga fansat e Philadelphia 76ers, por rikthimi i tij nuk e parandaloi ekipin tė humbasė me rezultat 93-83 ndaj Denver Nuggets.Nė ndeshjen e parė rikthyese pėr ekipin ku kaloi mė shumė se 10 sezone, Iverson shėnoi 11 pikė dhe gjashtė asistime.

“Jam i shqetėsuar qė nuk isha nė ritmin dhe formėn nė tė cilėn dua tė jem dhe ende pėrpiqem tė garoj dhe ndihmoj bashkėlojtarėt tė fitojnė ndeshjen”, ka thėnė Iverson, i cili shėnoi katėr nga 11 tentimet e tij.

Nuggets, tė cilėt kanė 16 fitore dhe 5 barazime deri tash, shėnuan fitoren e katėrt radhazi falė 31 pikėve tė Chauncey Billups./
blina--
blina--
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 5440
Registration date : 01/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi