Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Kėshillė dhe pendim

Shko poshtė

Kėshillė dhe pendim

Mesazh nga NoOrA prej Mon Dec 07, 2009 5:51 am

Njė grup njerėzish urdhėruan njė grua me bukuri tė dalluar qė t’i dale para Rebia ibėn Huthejmit, me qėllim qė ta sprovojė ate. I premtuan njė mijė dirhem po arriti ta bėje kėtė. Ajo i veshi teshat mė tė bukura qė mundi, u parfumos me parfumet mė tė kėndshme qė mundi dhe i doli para kur ai dilte prej faltores.

E vėshtroi ai atė dhe i la mbresa dukja e saj. Ajo u nis ka ai duke ecur kur i tha asaj Rebia: “si do ishe ti po tė kishte goditur zgjeba trupin tėnd, e tė kishte ndryshuar kėte ngjyrė dhe bukurinė tėnde qė e shoh? E si do ishe ti po tė kish ardhur meleku i vdekjes e tė ta kish kėputur litarin e jetės? E si do ishe po tė ishe e pyetur nga dy melekėt e varrit?”

Ajo klithi me njė klithmė pas sė cilės ra e alivanosur, e vAllahi ajo u zgjua nga kjo dhe arriti tė bėjė aq nė adhurim ndaj Zotit tė saj, sa qė ditėn qė vdiq ajo dukej si njė rrėnjė e djegur.

avatar
NoOrA
Hero ne SHoqerinVIrtuale
Hero ne SHoqerinVIrtuale

Numri i postimeve : 1530
Registration date : 25/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi