Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

MovieClips: Tė gjitha pjesėt e filmave nė njė vend

Shko poshtė

MovieClips: Tė gjitha pjesėt e filmave nė njė vend

Mesazh nga *lissa* prej Sun Dec 06, 2009 1:04 pm

Gjatė kėsaj jave ka filluar puna testuese e njė shėrbimi bukur interesant online. Nė adresėn Movieclips.com do tė mund tė gjeni njė numėr tė madh tė pjesėve tė filmave tė njohur hollivudian.


Movieclips.com nuk ofron filmat komplet, mirėpo ekskluzivisht pjesėt mė tė mira tė tyre. Qėllimi i shėrbimit ėshtė qė t’u ofrojė shfrytėzuesve shfletim tė thjesht tė momenteve mė tė mira tė filmave tė rinj dhe atyre legjendarė, tė cilėt ndryshe pėrmenden kur pėrshkruhet njė film i caktuar.

Edhe pse ėshtė nė fazėn e vet testuese tė punės, Movieclips.com qysh tani ofron mjaft: veē vet shfletimit tė pjesėve tė filmave sipas parametrave tė shumtė – zhanrit, aktorėve, titullit tė filmit dhe tė ngjashme, ai ofron edhe mundėsinė e komentimit tė tyre, transferimit nė rrjete shoqėrore, blerjes sė filmit dhe shumė gjėra tjera.

Aktualisht nė dispozicion janė rreth 12.000 pjesė filmash nga gjashtė studio hollivudiane - 20th Century Fox, Metro-Goldwyn-Mayer, Paramount, Sony Pictures, Universal Pictures e Warner
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi