Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Bajrami: GJND mund tė mos shprehė njė mendim konciz

Shko poshtė

Bajrami: GJND mund tė mos shprehė njė mendim konciz

Mesazh nga *lissa* prej Sun Dec 06, 2009 11:34 am

Ministri Arsim Bajrami ka thėnė se, meqenėse nga GJND-ja ėshtė kėrkuar mendim legal, dhe jo politik, dhe nė qoftė se kjo ēėshtje kalon nė kontekstin politik, atėherė vėrtetė GJND-ja nuk do tė mund tė shprehė njė mendim konciz.Kjo, ngaqė – sipas tij – njohjet qė i janė bėrė Kosovės mbi bazėn e pavarėsisė, janė njohje individuale dhe gjykime tė vetė shteteve.

“Nė qoftė se ēėshtja del nga koncepti legal nė koncept politike, atėherė GJND do tė mund tė heqė dorė nga mendimi kėshillėdhėnės dhe t’i referohet Asamblesė sė Pėrgjithshme qė ēėshtja e njohjes sė Kosovės dhe ēėshtja e njohjes sė pavarėsisė sė Kosovės mbi bazėn e Deklaratės sė pavarėsisė ėshtė ēėshtje politike e secilit shtet veē e veē”, ka thėnė Bajrami nė njė prononcim pėr tė pėrditshmen “Koha Ditore”.
avatar
*lissa*
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 7230
Location : n'PrishtTinė (*)
Registration date : 26/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi