Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Galliano mohon lidhejn e Gatussos me skuadra Angleze

Shko poshtė

Galliano mohon lidhejn e Gatussos me skuadra Angleze

Mesazh nga elbasi.. prej Sat Dec 05, 2009 11:44 am

Ditėt e fundit ėshtė spekuluar se Manchester City dhe Chelsea janė tė interesuar pėr transferimin e mesfushorit tė Milanit, Gennaro Gattuso.Mirėpo zėvendėspresidenti i Rossonerėve, Adriano Galliani, thotė se asnjėra nga kėto dy skuadra nuk ka kontaktuar me lojtarin italian. “Nuk jam nė dijeni se Manchester City interesohet pėr tė. Po ashtu kam folur me Ancelottin, dhe Rino nuk bėn pjesė nė planet e tij”, ka thėnė Galliani pėr Gazzetta dello Sport.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi