Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Buffon me shume se nje muaj jasht loje

Shko poshtė

Buffon me shume se nje muaj jasht loje

Mesazh nga elbasi.. prej Sat Dec 05, 2009 11:41 am

Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon, pritet tė mungojė 40 ditė nga e mėrkura qė vjen, pasi qė do t’i nėnshtrohet operimit tė meniskut.Buffon do tė jetė portier i Juves nė dy ndeshjet e rėndėsishme, kundėr Interit (tė shtunėn) dhe kundėr Bayern Munichut (tė martėn), dhe pastaj do tė operohet. Tuttosport njofton se portieri italian duhet ta trajtojė meniskun e gjurit tė djathtė, ashtu qė do tė mungojė mė shumė se njė muaj.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi