Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Capello nuk shqetesohet pas shortit

Shko poshtė

Capello nuk shqetesohet pas shortit

Mesazh nga elbasi.. prej Sat Dec 05, 2009 11:40 am

Trajneri i pėrfaqėsueses sė Anglisė, Fabio Capello, nuk ėshtė zemėruar nga shorti qė u ka rėnė Tre Luanėve, tė cilėt do tė pėrballen ndaj SHBA-ve, Algjerisė dhe Sllovenisė nė Grupin C.“Nuk ėshtė keq. Kemi luajtur kundėr SHBA-ve dhe Sllovenisė sė fundmi nė shtėpi, dhe kemi luajtur mirė, dhe i kemi mposhtur. Mirėpo, kur do tė luajmė kėtu (nė Afrikėn e Jugut) nė qershor do tė jetė ndryshe”. “Algjeria mposhti Egjiptin dhe ėshtė njė skuadėr e mirė. Secili kundėrshtar do tė jetė i fuqishėm, sepse kur luan nė Kampionatin Botėror, asnjė ndeshje nuk ėshtė e lehtė”, ka thėnė Capello pėr BBC.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 26
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi