Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Terheqet shorti per Kampionin boteror

Shko poshtė

Terheqet shorti per Kampionin boteror

Mesazh nga elbasi.. prej Sat Dec 05, 2009 11:38 am

Tė premten nė Cape Town ėshtė tėrhequr shorti pėr grupet e pėrfaqėsueseve qė do tė ndeshen nė Kampionatin Botėror 2010, nė Afrikėn e Jugut.32 pėrfaqėsueset janė pėrfshirė nė tetė grupe, nga A deri nė H. Kampioni i botės nė fuqi, Italia gjendet nė Grupin F, dhe do tė ketė pėrballė Paraguain, Zelandėn e Re dhe Sllovakinė.

Kampioni i Evropės, Spanja ėshtė pėrfshirė nė Grupin H, ku do tė bėjė gara me Hondurasin, Kilin dhe Zvicrėn.

Grup interesant ėshtė Grupi G, ku Brazili do tė pėrballet me Portugalinė dhe Bregun e Fildishtė. Nė kėtė grup ėshtė edhe Koreja Veriore.

Mė poshtė pėrbėrja e plotė e grupeve, pas tėrheqjes sė shortit:

Grupi A
Afrika e Jugut
Meksika
Uruguai
Franca

Grupi B
Argjentina
Nigeria
Koreja Jugore
Greqia

Grupi C
Anglia
SHBA
Algjeria
Sllovenia

Grupi D
Gjermania
Australia
Serbia
Gana

Grupi E
Holanda
Danimarka
Japonia
Kameruni

Grupi F
Italia
Paraguai
Zelanda e Re
Sllovakia

Grupi G
Brazili
Koreja Veriore
Bregu i Fildishtė
Portugalia

Grupi H
Spanja
Zvicra
Hondurasi
Kili
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 26
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi