Www.ShoqeriaVirtuale.NET
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistrum

Me Respekt// Staffi

Rehn dyshon nė anėtarėsimin e shpejtė tė Maqedonisė nė BE

Shko poshtė

Rehn dyshon nė anėtarėsimin e shpejtė tė Maqedonisė nė BE

Mesazh nga elbasi.. prej Sat Dec 05, 2009 11:25 am

Eurokomisari Olli Rehn shprehu dyshimin e tij se Maqedonia nė takimin e ardhshėm tė ministrave evropianė do tė marrė datė pėr fillimin e negociatave pėr anėtarėsim nė Bashkimin Evropian.“Sugjerimi i Komisionit Evropian ėshtė qė tė fillojnė negociatat, por ai sugjerim duhet tė pranohet nga tė gjitha vendet anėtare, kurse pėr momentin nuk mundet tė thuhet se ato kushte janė plotėsuar”, deklaroi Rehn tė premten nė Helsinki. Ai supozon se bisedat rreth kėsaj ēėshtje do tė vazhdojnė vitin e ardhshėm dhe u shpreh optimist se Kėshilli Evropian do ta miratojė propozimin e Komisionit pėr fillim tė negociatave nė “debatin eventual” tė hėnėn.
avatar
elbasi..
Mik/e i Forumit
Mik/e i Forumit

Numri i postimeve : 1452
Age : 25
Location : n'Dreanss , si krejt!!
Registration date : 01/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi